HSF System

Česká společnost, jejíž stavby můžete vidět všude kolem sebe. Staví nejen po celé České republice, ale také na Slovensku, v Polsku, Rakousku, Německu, Maďarsku nebo Dánsku. Ostravští stavaři začínali jako dodavatelé střech a fasád. Dnes je na stavebním trhu respektují jako kvalitního a spolehlivého dodavatele staveb za stovky milionů korun. Dokázali vyhrát v nejprestižnější tuzemské soutěži Stavba roku. Prvenství si odnesli také ze soutěže Stavba Moravskoslezského kraje. Úspěch, který od roku 2002 českou stavební společnost HSF System provází, si však nenechávají jen pro sebe. A díky tomu se stali naším DobroDějem!

Odpovědně staví, odpovědně pomáhají

Život „staví“ na pomoci. Stejně jako od začátku podnikání přistupují odpovědně ke všem zákazníkům, obchodním partnerům a zaměstnancům, tak se chovají odpovědně ke svému okolí. Jen v roce 2020 rozdělili téměř dva miliony korun mezi dvě desítky organizací a projektů. Podpora směřovala například ke zdravotnickým a dobročinným organizacím, k vysokým i středním školám nebo k menším sportovním klubům. A co si pod dobrodiním konkrétně představit? Třeba pořízení „sociálního automobilu“ pro ostravskou Asociaci TRIGON, která pomáhá lidem s nejrůznějšími handicapy a znevýhodněními, nebo podporu Mobilního hospicu Ondrášek.

Nejvyšší krajské ocenění

To, že společnost HSF System nežije pouze v průmyslových zónách nebo developerskými projekty, ale dlouhodobě pomáhá také potřebným, nedávno potvrdila také Cena hejtmana Moravskoslezského kraje za společenskou odpovědnost za rok 2020 v kategorii firem do 250 zaměstnanců, na které firma v rámci společenské odpovědnosti také myslí.

       Je i vaše společnost DobroDějem? Dejte nám to vědět a my to řekneme úplně všem!